×

Práve opúšťate stránku amgen.sk a chystáte sa navštíviť inú stránku patriacu spoločnosti Amgen (amgen.eu). Na stránke amgen.sk nie je prebraný obsah zo stránky amgen.eu.

×

Prajete si opustiť stránky spoločnosti Amgen Slovakia s.r.o.

Vážený návštevník, práve odchádzate z webových stránok www.amgen.sk. Spoločnosť Amgen Slovakia s.r.o. už ďalej nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a funkčnosť internetových stránok iných subjektov.

Spoločnosť Amgen objavuje, vyvíja, vyrába a dodáva inovatívne humánne lieky. Ako líder v oblasti biotechnológií od roku 1980 bola spoločnosť Amgen jednou z prvých firiem, ktoré realizovali prísľub novej vedy - preniesli bezpečné a účinné lieky z laboratória do výrobnej prevádzky a odtiaľ až k pacientovi. Lieky od spoločnosti Amgen zmenili liečebnú prax a pomáhajú miliónom ľudí po celom svete v boji s rakovinou, ochoreniami obličiek, reumatoidnou artritídou, ochoreniami kostí a s ostatnými závažnými chorobami.

Spoločnosť Amgen bola priekopníkom vo vývoji originálnych produktov založených na pokroku v technológiách rekombinantnej DNA a molekulárnej biológie a uviedla na trh prvé unikátne lieky produkované biotechnologickým priemyslom. V súčasnosti Amgen, ako spoločnosť uvádzaná v rebríčku hodnotenia Fortune 500, pomáha miliónom pacientov a je naďalej iniciatívnou, vedecky orientovanou spoločnosťou zameranou na pomoc ľuďom so závažnými ochoreniami.