×

Do you want to link to this External Site and leave Amgen.at?

YOU ARE NOW LEAVING THIS WEBSITE. Amgen takes no responsibility for, and exercises no control over, the organizations, views, or accuracy of the information contained on this server or site.

×

Prajete si opustiť stránky spoločnosti Amgen Slovakia s.r.o.

Vážený návštevník, práve odchádzate z webových stránok www.amgen.sk. Spoločnosť Amgen Slovakia s.r.o. už ďalej nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a funkčnosť internetových stránok iných subjektov.

Spoločnosť Amgen objavuje, vyvíja, vyrába a dodáva inovatívne humánne lieky. Ako líder v oblasti biotechnológií od roku 1980 bola spoločnosť Amgen jednou z prvých firiem, ktoré realizovali prísľub novej vedy - preniesli bezpečné a účinné lieky z laboratória do výrobnej prevádzky a odtiaľ až k pacientovi. Lieky od spoločnosti Amgen zmenili liečebnú prax a pomáhajú miliónom ľudí po celom svete v boji s rakovinou, ochoreniami obličiek, reumatoidnou artritídou, ochoreniami kostí a s ostatnými závažnými chorobami.

Spoločnosť Amgen bola priekopníkom vo vývoji originálnych produktov založených na pokroku v technológiách rekombinantnej DNA a molekulárnej biológie a uviedla na trh prvé unikátne lieky produkované biotechnologickým priemyslom. V súčasnosti Amgen, ako spoločnosť uvádzaná v rebríčku hodnotenia Fortune 500, pomáha miliónom pacientov a je naďalej iniciatívnou, vedecky orientovanou spoločnosťou zameranou na pomoc ľuďom so závažnými ochoreniami.